Op zoek naar een sportieve en gezellige bezigheid?

Ben jij op zoek naar een sportieve en gezellige  bezigheid? Badminton Club Zundert heet u van harte welkom.

Iedereen die op zoek is naar een sportieve hobby en interesse  heeft in het spelletje badminton is welkom om eens vrijblijvend met ons mee  te spelen. Onze leden zijn van alle leeftijden en niveaus. Zij zullen je  enthousiast ontvangen om je te helpen de eerste stappen op het  badmintongebied te zetten. Daarnaast maakt onze club gebruik van  gediplomeerde trainers zodat je snel de fijne kneepjes van de sport leert.

Benieuwd of badminton iets voor jou is? Kom eens langs bij  Sporthal Onder de Mast. Junioren zijn welkom op dinsdagavond vanaf 18.30 uur.  Senioren zijn welkom op dinsdagavond vanaf 20.30 uur en op vrijdagavond vanaf  21.00 uur. Neem je sportkleding en zaalschoenen mee, voor de rest zorgen wij.

Meer informatie vind je hier.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.